Jak na to

Playnaut-Jak-na-to_planeta2

Vesmír je nekonečný

A je to nádherné. Pojď se proletět! Vyber si souhvězdí plné příběhů, strategické, kooperativní či abstraktní. Nebo se snad pokusíš z planety uniknout

Mám tady samé vzrušující hry. Všechny postupně procházím a upravuji nepřesnosti v mapách. To aby se všechny výpravy odehrávaly hladce. V rámci zachování krásy Země doručuju hry ekologicky. Můj Zero emission pohon je zásadní za všech okolností. 

 

Playnaut-Jak-na-to_zpusob-dopravy

 

Jak ke hvězdám I Pravidla výpůjčky

 

          Tvá hvězdná výprava může trvat až 14 dní. Odstartovat se dá kdykoliv, návrat je vždy v pondělí. A čím dřív vyletíš, tím více toho prožiješ, to je jasný.

Vybereš si hru, pak se na odpalovací rampě nastaví datum doručení hry, a jakmile proběhne platba, je odstartováno!

V den odletu dorazí e-mail s informaci. Pokud letíš z Prahy, budu u tebe mezi 18.00 a 20.00 ve vybraný den. A když přitom nastavíš volbu Co nejdříve, budu se snažit o doručení už zítra.

Mimo Prahu létají vesmírné moduly Zásilkovny, a to buď přímo k vám domů nebo na Z-point dle vlastní volby. Zaklikneš-li Co nejdříve, je u tebe balíček s největší pravděpodobností už pozítří.

Existuje i další možnost jak navštívit vybranou planetu - teleport. K tomu stačí osobně navštívit sídlo Playnaut. Ušetří se tím navíc za dopravní palivo. Herní balík si u nás můžeš vyzvednout každý den mezi 17.00 a 21.00.

 

Playnaut-Jak-na-to_pocet-hrajicich

 

Jak si užít dobrodružství

Máme samozřejmě hry pro dva, tři a více hráčů až po velkou partu. Spoustu planet však můžete navštívit klidně úplně sami - máme totiž hodně her i pro jednoho hráče. Stačí si vybrat - třeba pomocí filtru počtu hráčů.

V balíčku najdete popis všeho potřebného. Pravidla hry i video s návodem najdete navíc i na webu.
A pokud se někde ztratíš, nevadí. O to větší dobrodružství zažiješ. 
V každém případě jsem nablízku a v nesnázích rád poradím.

  Playnaut-Jak-na-to_prodlouzeni

 

Když chci strávit ve vesmíru více času I Prodloužení výpůjčky

Již během objednávání si jde zvolit delší dobu výpůjčky. 

Když se o prodloužení rozhodnete až během samotného hraní, jednoduše si na stránkách přikoupíte týden

Pokud domluvený čas výpravy překročíte, jen doplatíte palivo za každý započatý týden ve vesmíru navíc - do doby, kdy se vypůjčená hra vrátí do domů - k Playnautům .

 

Playnaut-Jak-na-to_navrat

 

Jak se vrátit domů I Vrácení hry

Pokud jsi zvolil dopravu Po Praze, nastane návrat nejbližší pondělí mezi 18.00 a 20.00. Playnaut se o vše postará. Pokud tě však v tomto čase nezastihnu, bude to stát více paliva a návrat hry bude ve tvých rukou. Není to složité - stačí raketu dovést zpět do doku Playnaut na Marciho 6 v pražských Malešicích.

Dobrodruzi cestující přes stanice Zásilkovny (tedy ti mimopražští) vrací vypůjčenou hru přes jakoukoliv stanici Zásilkovny - Z-point, a to nejbližší pondělí dopoledne. Zadáním speciálního kódu, který jste obdrželi emailem a byl také přibalený ke hře, odešlete sbalený balíček zpět.

Cestovatelé teleportem, tedy ti, co si hru vyzvedli osobně, ji stejným způsobem i vrací. Jejich návrat je nastaven na nejbližší pondělí v čase mezi 18.00 a 20.00. 

  

Playnaut-Jak-na-to_skody

 

 

Co, když se něco rozbije? I Poškození hry

Dopadl na planetu roj meteoritů a ona utrpěla? Všechno se dá opravit. 


Pokud se něco při hvězdných zážitcích ztratí či poškodí, řešíme to takto:

Poškrábání, roztržení krabice nebo návodu - bude vám účtováno 150 Kč

Obnovitelné díly - 300 Kč

Těžce nahraditelné díly - 50 % z nákladů na pořízení nové hry

Zásah Hvězdou Smrti - 100 % nákladů, abychom mohli stvořit planetu znova.

 

Ještě něco na závěr…

Až prozkoumáš Mléčnou dráhu a rozluštíte záhadu Temné hmoty, bude ti možná už jasná odpověď na základní otázku vesmíru, života a vůbec... A já si to moc rád poslechnu. 

Playnaut

 

Připraven vyrazit? Odpočítávání začíná...

Playnaut-Jak-na-to_VYRAZIME

 

Zpět do obchodu