Jak na to?

Playnaut-Jak-na-to_planeta

Vesmír je nekonečný…

... je to nádherné! Pojďte se mnou a proletíme galaxiemi. Vyberete si souhvězdí plné příběhů? Strategické, kooperativní či abstraktní? Nebo se snad pokusíte z planety uniknout?

Nemusíte se bát, že byste zabloudili do prázdnoty nebo nezajímavých končin. Váš průvodce playnaut ® vám nabízí samé vzrušující hry. Všechny postupně prochází, odvaluje z cesty neschůdné balvany a upravuje nepřesnosti v mapách tak, aby vaše objevování mohlo hladce plynout. Uvidíte sami - každý planeta se stane magickým dílkem vaší cestovatelské mozaiky.

A aby byl vesmír pořád tak nádherný, budete v něm cestovat ekologicky - pomocí Čisté energie. Playnautův pohon Zero emission je zásadní za všech okolností.

 

Playnaut-Jak-na-to_zpusob-dopravy

Jak ke hvězdám I Pravidla výpůjčky

Jedna výprava trvá až jeden týden. Odstartovat můžete kdykoliv, vracíte se vždy v pondělí. Čím dřív vyletíte, tím více toho prožijete.

Nejprve si vyberete planetu. Na Odpalovací rampě pak nastavíte čas příletu na planetu (= datum doručení hry), naberete hvězdné ekologické palivo (= zaplatíte půjčovné) a je odstartováno!

V den příletu na planetu vám vždy přijde e-mail. Pokud letíte z Prahy, na planetu dorazíte mezi 18.00 a 20.00 ve vybraný den. Pokud si nastavíte volbu Co nejdříve, budeme se snažit, ať máte hru už zítra.

Mimo Prahu létají vesmírné moduly Zásilkovny, a to buď přímo k vám domů nebo na nejbližší vesmírnou stanici Z-point, kterou si na odpalovací rampě zvolíte. Pokud si nastavíte volbu Co nejdříve, s největší pravděpodobností jste na planetě pozítří.

Existuje ještě jedna možnost jak navštívit vybranou planetu - můžete se na ni sami teleportovat! Stačí osobně navštívit sídlo playnaut ®, a tak se v mžiku přenesete na vybranou planetu. Výrazně tím také ušetříte na palivu - neplatíte za dopravu. Teleport funguje každý den mezi 17.00 a 21.00.

 

Playnaut-Jak-na-to_pocet-hrajicich

Jak si užít dobrodružství

Spoustu planet můžete navštívit sami, protože máme hodně her i pro jednoho hráče. Máme však také hry pro dva, tři, čtyři hráče až po velkou partu. Stačí si vybrat - třeba pomocí filtru počtu hráčů.

Můžete si také naplánovat návštěvu více planet a půjčit si více her najednou. 

Na planetě najdete popis všeho potřebného. Stručný popis hry i video s návodem najdete při výběru planet. Nechte se unášet proudem událostí. A pokud se někde ztratíte, nevadí. O to větší dobrodružství zažijete, když netušíte, jak to celé dopadne.

V každém případě vám bude playnaut ® stále na blízku a v nesnázích vždy poradí.

  Playnaut-Jak-na-to_prodlouzeni

Když chci strávit ve vesmíru více času I Prodloužení výpůjčky

Již při výběru planety si můžete zvolit, že na ní strávíte o týden déle. 

Když se o prodloužení rozhodnete až během samotného hraní na planetě, jednoduše si na stránkách přikoupíte týden. Když tak uděláte do neděle, budete mít druhý týden dokonce levnější. 

Pokud domluvený čas výpravy překročíte, budete muset doplatit dodatečné palivo za každý započatý týden ve vesmíru navíc. Palivo platíte, dokud se vypůjčená hra nevrátí do sídla playnaut ®.

 

Playnaut-Jak-na-to_navrat-sleva

Jak se vrátit domů I Vrácení hry

Pokud na Odpalovací rampě zvolíte Po Praze, návrat nastane nejbližší pondělí mezi 18:00 a 20:00. Váš průvodce playnaut ® se o vše postará. Pokud vás však v tomto čase nezastihne, bude vás to stát více paliva a o návrat se budete muset postarat sami. Je to jednoduché: stačí přepnout na ruční ovládání a raketu sami dovést zpět do doku - sídla playnaut ® na Marciho 6 v pražských Malešicích.

Dobrodruzi cestující přes vesmírné stanice Zásilkovny (ti mimo Prahu) musí vrátit vypůjčenou hru na jakoukoliv stanici Zásilkovny - Z-point, a to nejbližší pondělí dopoledne. Zadáním speciálního kódu, který jste obdrželi emailem a byl také přibalený ke hře, odešlete balíček se hrou zpět. Pokud se nedostavíte na vesmírnou stanici včas, budete bloudit vesmírem, dokud vám nedojde palivo...

Cestovatelé teleportem, tedy ti, co si hru vyzvedli osobně, ji stejným způsobem i vrací. Jejich návrat je také nastaven na nejbližší pondělí v čase mezi 18.00 a 20.00. 

  

Playnaut-Jak-na-to_skody

 

Co, když se něco rozbije? I Poškození hry

Dopadl na planetu roj meteoritů a ona utrpěla? Všechno se dá opravit. 


Pokud se něco při hvězdných zážitcích ztratí či poškodí, playnaut ® to řeší takto:

Poškrábání, roztržení krabice, návodu - bude vám účtováno 150 Kč

Obnovitelné díly - 300 Kč

Těžce nahraditelné díly - 50 % z nákladů na pořízení nové hry

Zásah Hvězdou Smrti - 100 % nákladů, abychom mohli stvořit planetu znova.

 

Ještě něco na závěr…

Až prozkoumáte Mléčnou dráhu a rozluštíte záhadu Temné hmoty, bude vám hned jasná odpověď na základní otázku vesmíru, života a vůbec...playnaut ® si o tom rád popovídá. Tedy pište a sdílejte, co jste zažili a nalezli na své pouti.

 

Jste připraveni vyrazit? Odpočítávání začíná...

Playnaut-Jak-na-to_VYRAZIME