Fantom

"Už ho mám."

"Já ho odříznu z prava..."

"Stejně vám uniknu."

Prodloužení výpravy ?
Můžeme doručit do:
15.7.2024
Možnosti doručení
250 Kč / LÉTO 250 Kč / 1 ks
Máme to!

Slyšíte ten rachot drožky po kočičích hlavách?

Jestli přistanete zde, dobře si rozmyslete, zda chcete být tajemným stále prchajícím desperádem nebo četníkem, který s ostatními stahuje smyčku kolem padoucha.

Četníci se musí taxíkem, tramvají nebo pomalou drožkou pohybovat chytře, protože Fantom je vždy o několik kroků napřed. Máte pocit, že jste velice blízko, ostatní četníci zatarasili přilehlé ulice, ale najednou na ulici stojíte sami a hledaný Fantom se zjevuje na druhé straně řeky.

Vaše prostředky pro obklíčení Fantoma nejsou neomezené, proto dávejte pozor, ať neuvíznete v křivolakých uličkách bez peněz. Pěšky už ho nikdy nechytíte.

Přemýšlejte, jak na něj nebo jako Fantom hledejte nejtajnější úkryty starého města a užijte si napětí až do konce.

Kriminalistické pro 2 až 6 dobrodruhů.

 

Jak se pohybovat na planetě Fantom

 1. Hráči si zvolí, kdo z nich bude Fantom a vezmou si potřebný počet kupónů pro dopravní prostředky (drožka, taxi, tramvaj).

 2. Hráči se střídají v tazích a pohybují se po plánu Prahy po liních dopravních prostředků vždy k nejbližší možné stanici.

 3. Detektivové platí své kupóny Fantomovi. Fantom platí své kupóny do krabice. Fantom má k dispozici navíc lístky na loď a speciální dvojtah.

 4. Detektivové se pohybují svými figurkami a jsou stále viditelní. Fantom se pohybuje většinou skrytě, pouze detektivům sděluje jakým prostředkem se pohybuje.

 5. Fantom si své pohyby zapisuje tajně do tabulky. Červené okýnka tabulky znamenají, že se má Fantom detektivům odhalit.

 6. Detektivové vítězí, pokud se jim podaří dorazit na místo, kde se skrývá Fantom. Fantom vítězí, pokud zvládne odolávat a skrývat se všech 24 kol.

Kategorie: Kooperativní
Počet hráčů: 2 - 6 hráčů
Věk: 8+
Zpět do obchodu