Escape Room Family | Únikovka 009

Jste připraveni na výzvu v džungli?

Čas neúprosně běží.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
300 Kč / LÉTO
Máme to!

Po přistání rakety se dostanete do zběsilého rozplétání záhad a hledání kódů pro útěk ze záhadného nebo děsivého prostředí. Jednou je to džungle, kde na každém kroku můžete narazit na jedovatého hada. Jindy objevíte tajemný měsíční portál, který lze otevřít jen tehdy, když na oblohu vystoupá smaragdový měsíc.

Na rozřešení záhady nebo záchranu kamarádky však nezbývá moc času. Přiletěli jste právě včas, ale za 60 minut se cesty uzavřou a nápovědy zmizí.

Tajemné pro 2 až 5 dobrodruhů.

 

Jak se pohybovat na planetě Escape Room

 1. K měření času a zadávání postupových kódů slouží Chrono dekodér a 16 klíčů

 2. Každá část scénáře se řeší odděleně. Kód pro postup do další části se zadává zasunutím klíčů do Chrono dekodéru ve správném pořadí.

 3. Každý scénář obsahuje kartičky Nápovědy, které se mohou použít pouze v určitém čase. Čas je oznámen Chrono dekodérem.

 4. Jakmile hráči odhalí poslední správnou kombinaci, dekodér zahraje vítěznou melodii a odpočet se zastaví. Je tak možné vidět, kolik času hráčům ještě zbývalo.

 5. Některé z herních materiálů mohou být v průběhu hry popsány nebo zpřehýbány – vyžaduje to průběh hry. Tyto materiály mají v jednom rohu označení tiskárny.

 6. Hra nabízí také mobilní aplikaci, která se postará o tematickou hudbu a umožní na konci vyfotit váš úspěšný tým.


 

 

 

Kategorie: Únikovky
Počet hráčů: 2 - 5 hráčů
Věk: 10+

Jak se hraje ESCAPE ROOM videonávod

Zpět do obchodu