Kód: 69

Unlock! | Únikovka 024

150 Kč / výprava
Máme to!
Prodloužení výpravy ?

Tajná laboratoř. Děsivý klaun. Útěk z ostrova.

Můžeme doručit do:
7.12.2022
Kategorie: Únikovky
Počet hráčů: od 1 hráče
Věk: 10+

Na této výpravě buďte připraveni na přehřátí mozků. Budete muset kombinovat, hledat tajné kódy a všímat si skrytých předmětů, abyste se zachránili.

Buďte velmi obezřetní, až přijmete pozvání Archibalda Goorse, miliardáře a sběratele archeologických artefaktů. Budete muset letět na jeho ostrov, ale letadlo není úplně v pořádku.

Bude dobře, když vás poletí víc. Asi se budete muset rozdělit a kdo ví jak to všechno dopadne.

Věřím, že to zvládnete.

Týmové pro 1 až 6 dobrodruhů.

 

Jak se pohybovat na planetě Unlock!

 1. Pro hru je potřeba stáhnout bezplatnou mobilní aplikaci. Slouží jako časovač, kontrola kódů a případná nápověda společně s hudbou, která doplňuje atmosféru.

 2. Po spuštění aplikace hráči otočí první kartu balíčku. Na kartě je obvykle vyobrazena místnost s předměty označenými čísly nebo písmeny. Takto označené karty mohou hráči otočit a použít je pro luštění kódu. Základním principem hry je právě kombinace čísel na kartách.

 3. Pokud například máte kartu DVEŘE, označenou číslem 11 a KLÍČ označenou číslem 6, můžete se pokusit dveře odemknout klíčem. V takovém případě sečtete 11+6, a pokud je v balíčku karta s číslem 17, měl váš pokus nějaký efekt. Možná se vám podařilo dveře odemknout, možná na vás číhala past... Pokud ovšem v balíčku karet číslo 17 není, hra vám tím chytře naznačuje, že klíč do zámku dveří nepasuje a vy musíte hledat jiné řešení.

 4. Kromě kombinací modrých a červených karet se v místnosti objevují hlavolamy a šifry.

 5. Cílem je nalézt 4místný kód, který vložíte do aplikace.

 

Jak se hraje UNLOCK videonávod

Jak se s tím perou sedmi a osmiletí. (Rodiče dětí snad prominou. :))

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: