Unlock! | Únikovka 024

Tajná laboratoř. Děsivý klaun. Útěk z ostrova.

Můžeme doručit do:
15.7.2024
Možnosti doručení
360 Kč / LÉTO 360 Kč / 1 ks
Máme to!

Buďte připraveni na přehřátí mozku. Abyste se zachránili, budete muset kombinovat, hledat tajné kódy a všímat si skrytých předmětů.

Buďte velmi obezřetní, až přijmete pozvání Archibalda Goorse, miliardáře a sběratele archeologických artefaktů. Poletíte na jeho ostrov, ale letadlo není úplně v pořádku... Raději ať vás letí víc - možná se budete muset rozdělit a kdo ví jak to všechno dopadne. Snad to zvládnete.

Týmové pro 1 až 6 dobrodruhů.

 

Jak se pohybovat na planetě Unlock!

 1. Pro hru je potřeba stáhnout bezplatnou mobilní aplikaci. Slouží jako časovač, kontrola kódů a případná nápověda společně s hudbou, která doplňuje atmosféru.

 2. Po spuštění aplikace hráči otočí první kartu balíčku. Na kartě je obvykle vyobrazena místnost s předměty označenými čísly nebo písmeny. Takto označené karty mohou hráči otočit a použít je pro luštění kódu. Základním principem hry je právě kombinace čísel na kartách.

 3. Pokud například máte kartu DVEŘE, označenou číslem 11 a KLÍČ označenou číslem 6, můžete se pokusit dveře odemknout klíčem. V takovém případě sečtete 11+6, a pokud je v balíčku karta s číslem 17, měl váš pokus nějaký efekt. Možná se vám podařilo dveře odemknout, možná na vás číhala past... Pokud ovšem v balíčku karet číslo 17 není, hra vám tím chytře naznačuje, že klíč do zámku dveří nepasuje a vy musíte hledat jiné řešení.

 4. Kromě kombinací modrých a červených karet se v místnosti objevují hlavolamy a šifry.

 5. Cílem je nalézt 4místný kód, který vložíte do aplikace.

 

Kategorie: Únikovky
Počet hráčů: 1 - 6 hráčů
Věk: 10+

Jak se hraje UNLOCK videonávod

Jak se s tím perou sedmi a osmiletí. (Rodiče dětí snad prominou. :))

Zpět do obchodu